22.10.2019

Nielegalne śmieci niedaleko hałdy

Gruz i odpady z czyszczenia ulic zakopywano na działkach niedaleko hałdy popłuczkowej w Tarnowskich Górach. Sprawą zajmują się policja, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska i miejscy urzędnicy.

W sierpniu pisaliśmy o odpadach zielonych znalezionych na działkach w pobliżu hałdy. Magistrat wezwał właściciela działki, żeby usunął odpady. Zniknęły z terenów miasta, wciąż pozostają na tych prywatnych.

– Park kulturowy hałda popłuczkowa jest obszarem prawnie chronionym i dlatego w październiku ponownie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 42/2019 z 22.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.