•  
      Fot. Archiwum UM
31.10.2019

Nielegalne śmieci w Tarnowskich Górach: nie udzielamy informacji

Połowa listopada – to termin, jaki tarnogórscy urzędnicy dali na uprzątnięcie działek w pobliżu hałdy popłuczkowej. Śmieci trafiły tam nielegalnie. Prezes firmy, która pojawia się w tle sprawy, zapewnia, że nie ma mowy o łamaniu prawa.

Zaczęło się od zgłoszenia o odpadach zielonych, zwożonych na działki z sąsiednich miast. Nie tylko na tereny prywatne, ale i miejskie. Firma usunęła zielone śmieci tylko z tych ostatnich. Sprawą zajęła się policja i Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska.

Okazało się, że sprawa…


Artykuł ukazał się w GWARKU 44/2019 z 05.11.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.