08.01.2019

Nieprzytomna 21-latka. Zatruła się czadem

Wczoraj, 7 stycznia 21-latka zatruła się czadem w mieszkaniu na I piętrze przy ul. Sienkiewicza w Tarnowskich Górach.

Strażacy odebrali zgłoszenie o kobiecie, która leży w łazience, charczy i traci przytomność. Kiedy dotarli na miejsce, wynieśli 21-latkę z łazienki i udzielili jej pierwszej pomocy. Później zajął się nią zespół ratownictwa medycznego. Zdecydowano o przewiezieniu do szpitala zatrutej czadem kobiety.

Tlenek węgla prawdopodobnie ulatniał się z piecyka gazowego w łazience. W mieszkaniu były jeszcze trzy osoby, na szczęście normy obecności czadu w wydychanym przez nich powietrzu nie były przekroczone. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.