•  
      Zdjęcia: Alicja Jurasz
26.03.2020

Nieszczelny komin na Piłsudskiego

4 wozy straży pożarnej oraz patrol policji brały wczoraj udział w akcji na ul. Piłsudskiego w Tarnowskich Górach. Zgłoszenie dotyczyło zadymienia w jednym z mieszkań znajdujących w kamienicy.

W lokalu przebywała matka z dzieckiem. Po przyjeździe strażaków na miejsce i oględzinach okazało się, że przyczyną zadymienia jest nieszczelny komin. Strażacy zbadali lokatorów na obecność tlenku węgla w wydychanym powietrzu. Okazało się, że nie doszło co zatrucia i nie muszą jechać do szpitala. 

Na miejscu było też pogotowie gazowe, w sąsiedztwie budynku trwały prace związane z instalacją gazową. (aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.