•  
      Fot. Archiwum policji
15.07.2019

Nietrzeźwy kierowca wjechał w drzewo. 19-latka w szpitalu

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem, 12 lipca na ul. Bohaterów Monte Cassino w Tarnowskich Górach.

19-letni tarnogórzanin jechał hyundaiem. W sumie w aucie były 4 osoby. W pewnym momencie, na prostej drodze, kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Pasażerka, 19-letnia tarnogórzanka z ogólnymi obrażeniami ciała została odwieziona do piekarskiej „Urazówki”.

Okazało się, że 19-letni kierowca miał ok. 0,5 promila alkoholu w organizmie. Do tego prawdopodobnie jechał za szybko. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.