•  
      Fot. Archiwum policji
06.09.2019

Nietrzeźwy motocyklista zderzył się z ciężarówką

Do zdarzenia doszło w czwartek rano na ul. Lublinieckiej w Herbach. Tego dnia w ręce lublinieckich policjantów wpadło jeszcze dwóch pijanych kierowców.

Motocyklista wyprzedzał kolumnę pojazdów i zderzył się ze skręcającym w lewo ciężarowym renault. Okazało się, że 36-latek był nietrzeźwy. Odniósł poważne obrażenia i został odwieziony do szpitala w Częstochowie.

Kolejny nietrzeźwy kierowca wpadł podczas kontroli przesiewowej na ul. Witosa w Lublińcu. 46-letni kierowca opla miał w organizmie 1,2 promila alkoholu. 49-letniego motorowerzystę zatrzymano na ul. Spółdzielczej w Gwoździanach. Miał 0,6 promila alkoholu. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.