•  Problemy z parkowaniem są m.in. w pobliżu MOK-u.
     Problemy z parkowaniem są m.in. w pobliżu MOK-u. Fot. Agnieszka Reczkin
16.05.2018

Nieważne, że na zakazie, byle blisko drzwi

Mieszkańców irytuje, gdy na osiedlowych parkingach są wolne miejsca a kierowcy i tak zostawiają auta na zakazie, blokują skrzyżowania i wjeżdżają na trawę.

Problem parkowania na osiedlu w Miasteczku Śląskim pojawił się na jednym z posiedzeń komisji rozwoju i porządku publicznego rady miejskiej. – Zresztą nie po raz pierwszy – mówi jej przewodniczący Edward Grzesiak. Przyznaje, że to bolączka wszystkich osiedli. Aut przybywa, a…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 19/2018 z 15.05.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.