• - Zawsze daję sobie pięć lat na osiągnięcie zawodowego celu - mówi Izabela Paprotna.
    - Zawsze daję sobie pięć lat na osiągnięcie zawodowego celu - mówi Izabela Paprotna. Fot. Elżbieta Kulińska
25.12.2016

Nigdy nie byłam tak medialna

Piszemy o niej regularnie od wielu miesięcy. Od pierwszych dni, gdy została prezesem tarnogórskiego szpitala wzbudza emocje. Jedno muszą przyznać nawet jej przeciwnicy: Izabeli Paprotnej nie można odmówić uporu.

Niespodziewanie i wbrew swoim planom stała się częścią lokalnej polityki. To dla niej nowe doświadczenie. – Nie ma znaczenie, czy to prowincja, czy wielkie miasto - mechanizmy rządzące polityką są wszędzie takie same. Podobnie brutalne – twierdzi. Izabela Paprotna, prezes…


Artykuł ukazał się w GWARKU 51 z 20.12.2016

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.