•  Escape room - tu uczestnicy musieli dobrze przyjrzeć się starym mapom.
     Escape room - tu uczestnicy musieli dobrze przyjrzeć się starym mapom. Fot. Agnieszka Reczkin
03.05.2018

Nigdy więcej i do zobaczenia za rok

Poszukiwania bursztynowej komnaty i świętego Graala, odkrywanie tajemnic templariuszy i srebrnego miasta – pomysłów na oryginalne fabuły organizatorom gry przygodowej “Noc Szakala” nie brakuje.

Ostatnia edycja odbyła się w kwietniu w Tarnowskich Górach i Bytomiu. Około 100 uczestników szukało skarbu rzekomo ukrytego przez nazistów w Szybie Południowym w kopalni Miechowice. Jednocześnie pokrzyżowali szyki grupie poszukiwaczy skarbów "Wolf 45" i związanej z nią szajce nielegalnie handlującej…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 18/2018 z 08.05.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.