• Wśród produktów z linii "Poznaj Tarnowskie Góry" znalazły się plecaki z autorską grafiką, nawiązującą do górniczej historii miasta
    Wśród produktów z linii "Poznaj Tarnowskie Góry" znalazły się plecaki z autorską grafiką, nawiązującą do górniczej historii miasta Fot. Archiwum
07.09.2018

Noś miasto ze sobą

“Poznaj Tarnowskie Góry” to nowa linia produktów związanych z historią i architekturą miasta gwarków, którą przygotowaliśmy dla Państwa z okazji święta miasta. I prezentujemy po raz pierwszy właśnie teraz, podczas Gwarków, na placu Wolności. Zapraszamy do stoiska tygodnika “Gwarek” - wypatrujcie czerwonego namiotu!

Na naszym stoisku znajdziecie Państwo m.in. tarnogórskie torby. Dwie czarne: większą, z przedłużanym paskiem i wizerunkiem ratusza oraz mniejszą, z kościołem ewangelickim i wewnętrzną kieszonką, do której zmieści się telefon lub portfel. Na zakupy idealnie sprawdzi się wytrzymała, kremowa ekotorba, a dla aktywnych - biały plecak z oryginalną grafiką nawiązującą do górniczej historii miasta.

A to jeszcze nie wszystko. Przygotowaliśmy dla Państwa również praktyczne, ceramiczne kubki z silikonowym wieczkiem, które umożliwiają utrzymanie temperatury czy popijanie ulubionej kawy w drodze do pracy oraz z nasadką, pozwalającą swobodnie trzymać w ręku naczynie wypełnione gorącym napojem.

Wielbicielom magnesów na lodówkę polecamy dwa rodzaje produktów: z tarnogórską sztolnią oraz z gwarkiem - górnikiem, który stał się już symbolem Tarnowskich Gór.

Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych mieszkańcach miasta. Dla dzieci mamy specjalną kieszonkową edycję kredek w ekologicznym opakowaniu - oczywiście z lokalnym motywem.

Wszystkie produkty z linii "Poznaj Tarnowskie Góry" można zobaczyć i kupić na stoisku tygodnika "Gwarek", które podczas święta miasta będzie na placu Wolności. Czekamy na Państwa w piątek, sobotę i niedzielę po południu.

A w przyszłości zapraszamy do Gryfnego Kafyju na tarnogórskim rynku, gdzie nasze propozycje będą stale dostępne. I, jak zawsze, do naszej siedziby przy ulicy Bytomskiej 3 w Tarnowskich Górach.

Galeria produktów

Redakcja


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.