09.10.2019

Nóż w rękach wujka. Poszło o hałas

Dwie osoby odniosły obrażenia w wyniku bójki w jednym z domów w Nowym Chechle. Powodem wymiany ciosów był hałas dobiegający z pomieszczenia, w którym odbywała się zakrapiana libacja.

We wtorek, 8 października o godz. 21.20, dyżurny tarnogórskiej policji otrzymał informację, że w budynku przy ul. Powstańców w Nowym Chechle trwa bójka, a jeden z jej uczestników ma w ręce nóż. Na miejsce natychmiast wysłano patrol interwencyjny. Policjanci stwierdzili, że w domu, na piętrze, odbywała się alkoholowa libacja. Przebywający piętro niżej wujek gospodarza towarzyskiego spotkania przy wódce miał dosyć hałasu. Złapał nóż i udał się na piętro uspokoić towarzystwo.

Gdy bibosze zobaczyli mężczyznę, wytrącili mu nóż z ręki. Zaczęła się szarpanina. W jej trakcie dwóch uczestników doznało obrażeń: przewróciło się na podłogę, na której leżało szkło z rozbitych przy okazji butelek. (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.