03.12.2017

Noc z zakupami na Ratuszowej

Przedsiębiorcy z ulicy Ratuszowej w Tarnowskich Górach zapraszają 5 grudnia na Noc z zakupami na Ratuszowej. Sklepy zlokalizowane przy tej ulicy czynne będą we wtorek do godziny 21. Czy pomysł na taką promocję spodoba się tarnogórzanom?

- Chcemy zwiększyć atrakcyjność i popularności ulicy Ratuszowej jako pasażu handlowego. "Noc z zakupami na Ratuszowej" to projekt społeczny. Przedłużenie godzin otwarcia punktów handlowych pozwoli na dokonanie zakupów w godzinach wieczornych osobom pracującym, przedstawienie swojej oferty w nietypowy - ciekawszy - dla klienta sposób oraz utrwalenie w świadomości klientów ulicy Ratuszowej jako miejsca wyjątkowego - mówi Adam Wodarczyk, jeden z przedsiębiorców z ulicy Ratuszowej. (e)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.