17.05.2017

Nowa fabryka w Strzybnicy

Koreańska firma KwangDuck Poland rozpoczęła dziś, 17 maja oficjalnie produkcję w Tarnowskich Górach. Zlokalizowana w Strzybnicy spółka zatrudnia 50 osób. Do końca roku właściciele planują zwiększyć zatrudnienie o kolejnych 50 pracowników.

KwangDuck Poland jest producentem drobnych plastikowych i gumowych elementów dla branży samochodowej. Współpracuje z firmami z Tychów, Wałbrzycha, Żor, a także ze Słowacji. Spółka spodziewa się, że szybko powiększy bazę kontrahentów, dlatego w najbliższym czasie potrzebować będzie kolejnych pracowników. Anna Cieśliczka, specjalista ds. kadr w KwangDuck Poland informuje, że potrzebni będą przede wszystkim pracownicy na produkcję i do kontroli jakości, brakuje też brygadzistów i liderów zmian.

KwangDuck Poland powstała w 2015 r. Wtedy też w Strzybnicy przy ul. ks. Płonki rozpoczęła budowę swojej siedziby. KwangDuck oprócz lokalizacji w Polsce, ma także fabrykę w Chinach i dwie kolejne w Korei. (hm)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.