05.10.2018

Nowe ślizgi. Jak się zjeżdża?

W Parku Wodnym w Tarnowskich Górach ukończono montaż dwóch nowych zjeżdżalni. Dzisiaj trwały testy. Od jutra (6 października) ślizgi będą dostępne dla wszystkich klientów aquaparku.

Jak się zjeżdża? Lepiej zacząć od zjeżdżalni pontonowej. Jest wolniejsza. Przy starcie można wybrać rodzaj dźwięków, które będą nam towarzyszyły podczas zjazdu. Na początku czeka nas dłuższy zjazd w ciemnościach. Poza efektami świetlnymi dużych rozmiarów zjeżdżalnia ma prześwity w kształcie liści, które widać nawet po zmroku. 

Ślizg turbo zaczyna się niewinnie. Po kilku metrach pogrążamy się w ciemności i lecimy gwałtownie w dół. Nie widać kompletnie nic, czujemy tylko jak wzrasta prędkość. Mniej więcej po połowie zjeżdżalni pojawiają się efekty świetlne. Co ważne, w porównaniu z poprzednimi zjeżdżalniami, nie czujemy na plecach mijanych złączeń elementów ślizgu. Także tutaj możemy wybrać rodzaj dźwięków przy których chcemy zjeżdżać, od wyścigówki przez burzę po muzykę.

Zobaczcie filmik nagrany dzisiaj, późnym wieczorem przez reportera Gwarka. (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.