•  Krzysztof Gwóźdź został przyjęty w szeregi rycerstwa św. Sebastiana.
     Krzysztof Gwóźdź został przyjęty w szeregi rycerstwa św. Sebastiana. Archiwum bractwa
16.05.2018

Nowi rycerze i sezon strzelecki

Krzysztof Gwóźdź i Krzysztof Koszowski z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowskich Górach zostali przyjęci w szeregi rycerstwa św. Sebastiana.

W Žatecu w Czechach odbyła się inwestytura rycerzy św. Sebastiana. W spotkaniu brali udział przedstawiciele władz Europejskiej Wspólnoty Strzelców Historycznych (EGS) na czele z prezesem organizacji i przeorem rycerstwa księciem Louisem Charlesem de Merode. Uroczystość przyjęcia w szeregi rycerstwa św. Sebastiana,…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 18/2018 z 08.05.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.