•  Katarzyna Kowalik, piąta zawodniczka mistrzostw świata bikini fitness i mistrzyni Europy w kategorii 45+, uważa, że nadejście nowego roku może być dobrą okazją, by zmienić coś w życiu na lepsze, zakładać sobie nowe, ambitne cele do realizacji.
     Katarzyna Kowalik, piąta zawodniczka mistrzostw świata bikini fitness i mistrzyni Europy w kategorii 45+, uważa, że nadejście nowego roku może być dobrą okazją, by zmienić coś w życiu na lepsze, zakładać sobie nowe, ambitne cele do realizacji. Fot. Archiwum prywatne K. Kowalik
06.01.2019

Noworoczne postanowienia? Po co, skoro i tak jestem zarąbisty

Rozpoczynający się rok to czas postanowień, w których jednak niełatwo wytrwać. Spytaliśmy kilkoro znanych mieszkańców powiatu tarnogórskiego, czy robią postanowienia związane z nowym rokiem, a jeśli tak, to jakie.

– O to samo zapytałem niedawno mojego dobrego kolegę, o którym wiem, że jest urodzonym optymistą. Kolega odpowiedział, że, owszem, mógłby zrobić jakieś postanowienia, ale po co, skoro i tak jest zaje.... Głęboko to sobie przemyślałem i doszedłem do wniosku, że…


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2019 z 08.01.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.