• Tomasz Respondek, nowy dyrektor "Gastronomika"
    Tomasz Respondek, nowy dyrektor "Gastronomika" Fot. Hanna Kampa
11.05.2017

Nowy dyrektor w Gastronomiku

Od 1 kwietnia tarnogórski “Gastronomik” ma nowego dyrektora. Jest nim nauczyciel języka niemieckiego Tomasz Respondek, niektórym być może znany z innej roli. Jest bowiem także radnym w Miasteczku Śląskim, skąd pochodzi.

Respondek pracę w zawodzie nauczyciela języka niemieckiego rozpoczął 20 lat temu w I LO im. S. Sempołowskiej w Tarnowskich Górach. Jednak od 17 lat związany jest z tarnogórskim Technikum Gastronomiczno-Hotelarskim. Oprócz niemieckiego zna także język angielski, francuski i rosyjski. Ma doświadczenie…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 19/2017 z 16.05.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.