•  Fotos z planu filmu. Na zdjęciu Łukasz Mazik i Jarosłw Wroński jako członkowie komisji plebiscytowej podczas liczenia głosów.
     Fotos z planu filmu. Na zdjęciu Łukasz Mazik i Jarosłw Wroński jako członkowie komisji plebiscytowej podczas liczenia głosów. Fot. Archiwum
09.07.2018

O powstaniach, ciekawie i dynamicznie

O historii powstań śląskich wciąż wiemy niewiele. Wiedzę powinna pogłębić “Filmowa encyklopedia powstań śląskich”, bo dziś chętniej się coś ogląda, niż czyta.

Jarosław Wroński z Radzionkowa oraz jego koledzy z grupy rekonstrukcji historycznej powstań śląskich "Weteran" biorą udział w realizacji "Filmowej encyklopedii powstań śląskich". To projekt Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach, powstający dzięki dofinansowaniu ze środków Muzeum…


Artykuł ukazał się w GWARKU 27/2018 z 10.07.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.