•  OKKS Orzech, brązowi medaliści XII edycji turnieju wraz z wójtem Ożarowic Grzegorzem Czaplą oraz organizatorem turnieju Błażejem Lubosem.
     OKKS Orzech, brązowi medaliści XII edycji turnieju wraz z wójtem Ożarowic Grzegorzem Czaplą oraz organizatorem turnieju Błażejem Lubosem. Fot. Archiwum
02.12.2018

O wynikach decydowały dogrywki

Sześć zespołów wzięło udział w XII edycji turnieju koszykówki Silesia Basket Cup. 24 listopada odbył się na sali sportowej Szkoły Podstawowej w Ożarowicach. Zwyciężyli debiutanci, czyli Batory Warriors Chorzów.

– Turniej odbywa się od kilku lat, ale ta edycja pod wieloma względami była wyjątkowa. Rywalizacja już od pierwszych meczów była bardzo zacięta, a o wynikach decydowały dogrywki. Turniej miał naprawdę wysoki poziom. O ile na początku…


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2018 z 04.12.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.