•  
      Fot. OSP Ożarowice
20.12.2019

Ożarowice. Uszkodzony gazociąg, ewakuowane 4 osoby

W czwartek wieczorem strażacy otrzymali zgłoszenie o uszkodzonym gazociągu średniego ciśnienia na poboczu ul. Przysieki w Ożarowicach.

Do uszkodzenia doszło podczas prowadzenia prac ziemnych. Pracownicy odeszli na bezpieczną odległość, strażacy utworzyli kurtynę wodną, żeby gaz się nie rozprzestrzeniał. Niedaleko znajdują się dwa domy jednorodzinne, jeden 10 m od uszkodzonego gazociągu, drugi 50 m. Z tego pierwszego ewakuowano 4-osobową rodzinę, która u sąsiadów czekała na zakończenie akcji. Na szczęście w domach nie stwierdzono obecności gazu.

Pracownicy pogotowia gazowego uszczelnili fragment gazociągu, który później został wymieniony.

Film OSP Ożarowice (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.