•  Radni z Przyjaznego Samorządu (na zdjęciu z lewej Danuta Elwart, z prawej - Krzysztof Gerlich i Regina Mika) wnioskowali m.in. o uruchomienie żłobka i publicznej toalety.
     Radni z Przyjaznego Samorządu (na zdjęciu z lewej Danuta Elwart, z prawej - Krzysztof Gerlich i Regina Mika) wnioskowali m.in. o uruchomienie żłobka i publicznej toalety. Fot. Krzysztof Garczarczyk
10.01.2019

Żłobek, toaleta, chodnik - gdzie znaleźć kasę?

Uruchomienie żłobka w gminie i wykonanie w centrum Tworoga toalety publicznej – to dwie z pięciu propozycji, jakie opozycyjni radni z Przyjaznego Samorządu złożyli na grudniowej sesji do tegorocznego budżetu Tworoga. Tyle, że zrobili to po jego uchwaleniu.

Radny Krzysztof Gerlich w imieniu Przyjaznego Samorządu zwracał uwagę, że w gminie jest zapotrzebowanie na żłobek, co wielokrotnie sygnalizowali mieszkańcy. Rodzice nie mają możliwości pozostawienia pod opieką dzieci poniżej 3. roku życia, żłobek umożliwiłby matkom…


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2019 z 08.01.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.