•  Karolina Korosiewicz (z lewej) i Barbara Mróz zapraszają w gwarkowski piątek na podróż w czasie.
     Karolina Korosiewicz (z lewej) i Barbara Mróz zapraszają w gwarkowski piątek na podróż w czasie. Fot. Alicja Jurasz
02.09.2018

Obrazy malowane na obrusach

Dla malarki Barbary Mróz Tarnowskie Góry stały się domem prawie 10 lat temu. Wkrótce będzie okazja zobaczyć jej wizję miasta w malarskiej podróży w czasie. W piątek, 7 września w gospodzie “Kurna Chata” odbędzie się wernisaż “Barbara Mróz. Bez meldunku”.

Barbary Mróz przyznaje, że od dłuższego czasu myślała o cyklu obrazów przedstawiających architekturę Tarnowskich Gór. W końcu do malowania zachęciła ją Karolina Korosiewicz z "Kurnej Chaty". – Basia mi zaufała i powstał piękny cykl, który składa się na ciekawą opowieść o…


Artykuł ukazał się w GWARKU 35/2018 z 04.09.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.