•  
      Fot. Jacek Tarski
13.02.2020

Obyczaje i nawyki po japońsku

Kyoko Yamashita, japońska wolontariuszka, ucząca w Tarnowskich Górach języka japońskiego, spotkała się z tarnogórzanami. Tematem były japońskie zwyczaje, gesty, zachowanie się w różnych sytuacjach.

Wiadomo, że w różnych częściach świata, te same gesty mogą oznaczać coś zupełnie innego. Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak mocno gestykulacja jest w nas zakorzeniona. Odruchowo kiwamy głową coś potwierdzając, nie zastanawiamy się nad tym, że ten sam…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2020 z 11.02.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.