•  
      Fot. Archiwum
25.03.2020

Od dzisiaj w Aldi półgodzinna przerwa

Od dzisiaj, 25 marca, we wszystkich sklepach Aldi wprowadzona została praca rotacyjna oraz spowodowana nią przerwa techniczna. Sklepy będą zamknięte od godziny 14 do 14.30.

Pracownicy każdego ze sklepów zostają podzieleni na dwa niezależne zespoły, które nie mogą się spotykać i pracują rozdzielone przerwą techniczną, w trakcie której sklep jest zamknięty dla klientów. Ze względów bezpieczeństwa pracownicy nie mogą zmieniać zespołów, do których zostali przypisani.

Analogiczną zasadę pracy zmianowej firma wdrożyło także dla pracowników biurowych i w magazynie centralnym. Wszystkie sklepy Aldi otwarte są od poniedziałku do soboty w godzinach 7 – 14, (przerwa techniczna 30 min ), 14.30 - 21. W niedzielę handlową funkcjonować będą bez przerwy technicznej w godzinach 9 – 18. Ponadto, sieć zamierza ograniczać liczbę osób przebywających w sklepie. W ubiegłym tygodniu to rozwiązanie było testowane w niektórych punktach handlowych.

Jak poinformowała sieć, Aldi podjęło także decyzję o wstrzymaniu kontroli na parkingach przy swoich sklepach i poinformowało o niej zarządców parkingów. (red.)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.