•  W VIII Pucharze Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym Laura wygrała zmagania juniorek w kat. do 57 kg, ustanawiając nowy rekord kraju.
     W VIII Pucharze Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym Laura wygrała zmagania juniorek w kat. do 57 kg, ustanawiając nowy rekord kraju. Zdjęcia: Archiwum klubu
09.11.2019

Od kajaka do trójboju

Laura Gwiżdż to 16-latka z Nowego Chechła, która ma na koncie spore osiągnięcia w trójboju siłowym. Wkrótce wystartuje na mistrzostwach Europy w Kownie.

– Ze sportem jestem związana od urodzenia, w dużej mierze dzięki tacie. W przedszkolu ćwiczyłam karate, potem było aikido i krótko taniec, a następnie przez 5 lat trenowałam kajakarstwo w UKS Olimpijczyk Nowe Chechło, któremu wiele zawdzięczam –…


Artykuł ukazał się w GWARKU 45/2019 z 12.11.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.