•  Natalia Nykiel.
     Natalia Nykiel. Fot. Agnieszka Reczkin
08.09.2018

Od TESS do Grzeszczak, czyli gwarkowska sobota

W sobotę publiczność mogła nie tylko oglądać taneczne popisy, ale i sama poszaleć pod sceną.

Na początek zaprezentowały się działające w Tarnogórskim Centrum Kultury zespoły TESS. Potem poprzeczka szła coraz wyżej. Wystąpili zespół Hengelo i raper O.S.T.R. Na zakończenie zaprezentowały się dwie żywiołowe artystki. Natalia Nykiel i jej spora dawka electro popu rozgrzała publiczność. Gwiazda wieczoru Sylwia Grzeszczak pojawiła się na scenie z 15-minutowym opóźnieniem. Od pierwszych minut zaraziła wszystkich swoją żywiołowością.

W niedzielę na scenie pojawią się TG Big Band, chór Sound’n’Grace, Kasia Kowalska i Ray Wilson. Będzie też pokaz sztucznych ogni.

Ale wszystko zacznie się od pochodu gwarkowskiego. Rozpocznie się o godz. 11 i przejdzie ulicami Opatowicką, Opolską, Jana III Sobieskiego, Piłsudskiego do placu Wolności.

Więcej o pochodzie przeczytasz TUTAJ i posłuchasz TUTAJ


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.