•  Tadeusz Kiedos.
     Tadeusz Kiedos. Fot. Archiwum policji
14.03.2019

Odnaleziony zmarły to Tadeusz Kiedos

Głośna była sprawa odnalezienia zwłok mężczyzny przy moście na rzece Liswarta koło Panoszowa, w powiecie lublinieckim. Policja publikuje jego wizerunek i szuka wszystkich, którzy mieli z nim kontakt.

Do końca nie wiadomo, dlaczego Tadeusz Kiedos nie żyje. Pod uwagę brana jest opcja, że ktoś go potrącił i odjechał. Jednak policja wyjaśnia wszystkie okoliczności śmierci mężczyzny. Na razie udało się ustalić, że ostatnio przebywał w schronisku dla osób bezdomnych im. św. Alberta w Gliwicach. Nie wiadomo, dlaczego znalazł się powiecie lublinieckim.

Lublinieccy policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które od 1 do 21 lutego widziały lub miały kontakt z Tadeuszem Kiedosem oraz te, które mają informacje dotyczące miejsc, w których przebywał. Można je przekazywać Komendzie Powiatowej Policji w Lublińcu tel. 34-353-22-55 lub najbliższej jednostce policji. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.