• Prezes Andrzej Pilot odbiera wyróżnienie dla katowickiego WFOŚiGW.
    Prezes Andrzej Pilot odbiera wyróżnienie dla katowickiego WFOŚiGW. Fot. Archiwum
24.11.2015

Odznaczony za zasługi

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach został nagrodzony odznaką “Za Zasługi dla Zrównoważonego Rozwoju”, przyznawaną przez Radę Polskiej Izby Ekologii. Wyróżnienie odebrał Andrzej Pilot, prezes WFOŚiGW w Katowicach podczas uroczystości rozdania Ekolaurów Polskiej Izby Ekologii. Było to 23 listopada.

Ekolaury to wyróżnienie dla: przedsiębiorstw, instytucji, organizacji pozarządowych i samorządów, które uzyskały szczególne osiągnięcia w dziedzinie ochrony środowiska. Przyznawane są jako nagrody w konkursie, którego celem jest promocja i prezentacja najefektywniejszych działań oraz prac podejmowanych na rzecz ekologii. W konkursie oceniane były zarówno innowacyjne projekty dotyczące rozwiązań technicznych i inwestycji w dziedzinie ochrony środowiska, jak i przedsięwzięcia z zakresu edukacji ekologicznej.

(mir)

Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.


Artykuł ukazał się w GWARKU 48 z 30.11.2015

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.