06.10.2018

Odzyskali telefony skradzione w Tarnowskich Górach

Bytomscy policjanci zatrzymali 54-letniego pasera. Znaleźli w jego mieszkaniu m.in. dwa telefony komórkowe skradzione w Tarnowskich Górach.

Śledczy z komisariatu przy ul. Chrzanowskiego zajmowali się sprawą kradzieży torebki na tzw. wyrwę. Tak trafili na trop 54-letniego pasera z Bytomia. W jego mieszkaniu znaleźli 4 telefony komórkowe. Dwa skradziono w Bytomiu, dwa w Tarnowskich Górach.

Bytomianin usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia. Telefony wrócą do właścicieli. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.