•  Ogród oddziałuje na dziecięce zmysły.
     Ogród oddziałuje na dziecięce zmysły. Fot. Agnieszka Reczkin
15.07.2018

Ogród pełen zmysłowych bodźców

- Różaneczniki, azalie i lawenda intensywnie pachną i oddziałują na zmysł węchu. Zadbaliśmy o bodźce także dla innych zmysłów – mówi Łukasz Wylężek, projektant ogrodu sensorycznego w Przedszkolu nr 2 w Tarnowskich Górach.

Ogród powstał w ramach projektu Zielone Podwórko Veolii. Pracowali przy nim pracownicy PWiK i Veolii Południe – jako wolontariusze. – To radość widzieć, że ludzie jeszcze chcą coś robić bezinteresownie, poświęcać swój wolny czas dla innych – mówi dyrektor przedszkola Joanna Langosz.…


Artykuł ukazał się w GWARKU 28/2018 z 17.07.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.