•  
      Fot. Archiwum prywatne
13.04.2019

Ojejku! Kot Dekiel w mieszkaniu z duszą

W tym mieszkaniu każdy przedmiot ma swoją historię i duszę. Oko przykuwają kinowe fotele, przemysłowe lampy, czy okno ze starej stodoły. Na niewielkim metrażu Kamila Mika i Stanisław Tarasek stworzyli niebanalną, nowoczesną i przyjazną przestrzeń, w której z przyjemnością się mieszka. A wizyty gości zaczynają się od pytania: “Gdzie to dostaliście?”.

Na blogu poświęconym mieszkaniu "Ojejku – mieszkanie z duszą" piszą o sobie: "Jesteśmy pasjonatami starych mebli, którym nadajemy nowy wygląd. Staramy się, aby każda z rzeczy, która znajduje się w naszym mieszkaniu miała duszę". – Większość rzeczy, które tu mamy, pochodzą albo…


Artykuł ukazał się w GWARKU 15/2019 z 09.04.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.