•  Tomasz Pąchalski z synem na desce SUP.
     Tomasz Pąchalski z synem na desce SUP. Fot. Archiwum prywatne
10.07.2019

Oko w oko z sumem

Kanał La Manche wpław, mecz piłki wodnej, widowiskowe pływanie synchroniczne albo mroźne – lodowe. W wodzie nie można się nudzić. - Pływać można na setki sposobów. Ważne, by robić to bezpiecznie – mówi Tomasz Pąchalski, trener pływaków i manager sportu w Parku Wodnym i Hali Sportowej w Tarnowskich Górach.

– Podstawowe umiejętności pływania powinien opanować każdy. Uczyć można się w każdym wieku. Przygodę z pływaniem zaczynają i 3-miesięczne dzieci, i 80-latkowie. Najlepiej uczyć się pod okiem doświadczonego trenera lub instruktora, gdyż nie nabierzemy wtedy złych nawyków, wie on też, jak…


Artykuł ukazał się w GWARKU 27/2019 z 09.07.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.