09.08.2019

Okradł kobietę na parkingu. Wszystko nagrała kamera [FILM]

Złodziej wszystko zaplanował. Wsunął w koło samochodu metalowy drut, a potem wykorzystał nieuwagę kobiety.

Do zdarzenia doszło w lipcu, a dziś policja opublikowała nagranie zdarzenia ze sklepowego parkingu w Lublińcu. 45-latka poszła do marketu na zakupy. Wtedy do jej samochodu podszedł młody mężczyzna i w przednie koło wsunął metalowy drut. Kiedy wróciła i chciała odjechać z parkingu, usłyszała niepokojące odgłosy.

- Zatrzymała się i wysiadła, żeby sprawdzić, co się stało. Na tę chwilę czekał przestępca, który cały czas obserwował ofiarę z bezpiecznej odległości. Kiedy kobieta próbowała usunąć zawinięty wokół koła drut, złodziej podszedł z drugiej strony do auta, otworzył drzwi pasażera zabrał torebkę leżącą na przednim siedzeniu. Łupem złodzieja padły pieniądze, dokumenty i osobiste przedmioty- informuje mł. asp. Michał Sklarczyk, rzecznik lublinieckiej policji

Lublinieccy śledczy proszą o kontakt pod numerem tel. 34-353-22-55 wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub są w posiadaniu informacji mogących pomóc w identyfikacji sprawcy kradzieży. Nagranie kradzieży (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.