•  
      Fot. Archiwum policji
11.09.2019

Olej wycieka, stracisz dowód rejestracyjny

Powiat tarnogórski: 57 kontroli, 6 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych. Bytom: 137 kontroli, zatrzymanych 12 dowodów rejestracyjnych. Policjanci po raz kolejny przeprowadzili akcję Smog. Jednak sprawdzali nie tylko to, co wydostaje się z rury wydechowej, ale też w ogóle stan techniczny samochodów.

Policjanci z tarnogórskiej drogówki przyznają, że po drogach jeździ coraz mniej rzęchów, ale wciąż niektórzy kierowcy zapominają o regularnych przeglądach i wyjeżdżają samochodami, które powinny trafić do mechanika. – Najczęściej przyczyną zatrzymania dowodu rejestracyjnego są wycieki płynów eksploatacyjnych – olejów, smarów itp. –…


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2019 z 10.09.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.