•  
      Fot. OSP Tworóg, archiwum policji
07.10.2019

Omijał pieszego i wylądował w rowie

Do zdarzenia doszło w sobotę, 5 października na DK 11 w Brynku.

Z ustaleń policji wynika, że 40-letni kierowca jeepa, mieszkaniec powiatu tarnogórskiego, jechał z Tarnowskich Gór do Tworoga. Chciał ominąć idącego mężczyznę, stracił panowanie nad autem, wjechał do rowu i przewrócił się na bok. Zespół ratownictwa medycznego zdecydował o przewiezieniu kierowcy do szpitala. Skontaktował się z nami czytelnik, który jechał DK 11 niedługo przed zdarzeniem. Relacjonuje, że pieszy szedł środkiem drogi.

Okazało się, że 37-letni pieszy, którego omijał kierowca samochodu terenowego, był pijany – miał prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Nie posiadał żadnych odblasków. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.