•  
      Fot. Archiwum
09.01.2018

Opłaty rosną, dotacja nie wystarcza

140 tys. zł – tyle gmina Tworóg w 2018 roku przeznaczy na sport. Większość tej kwoty trafi do klubów piłkarskich, ale już w listopadzie działacze apelowali o zwiększenie nakładów. Powód to wzrastające z roku na rok opłaty związane z ich działalnością.

Na razie nie wiadomo, jak zostaną podzielone pieniądze. Gmina musi wcześniej ogłosić konkurs. Na jej terenie działają cztery kluby piłkarskie. Dwa z nich mają drużyny młodzieżowe. W listopadzie zarząd LKS Sparta Tworóg skierował do komisji społecznej pismo o zwiększenie nakładów o…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2018 z 09.01.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.