•  Wnętrze samochodu jest doszczętnie wypalone.
     Wnętrze samochodu jest doszczętnie wypalone. Fot. Jacek Tarski
11.06.2018

Opel w ogniu

W Tarnowskich Górach spłonął samochód. Zdarzenie miało miejsce 11 czerwca na osiedlu “Przyjaźń” na parkingu przy górnym przystanku autobusowym przy ul. Litewskiej. O pożarze poinformowano po godz. 3 w nocy. Straż pożarna ugasiła płonący samochód bez trudu i przekazała wrak policji. Rano autem zajęli się biegli, którzy sprawdzają możliwe przyczyny wybuchu pożaru.

Seria tajemniczych podpaleń aut w Tarnowskich Górach rozpoczęła się jesienią 2016 roku. Tylko w 2017 roku w ogniu stanęło tu 7 samochodów. Policja na razie nie ma żadnych dowodów na to, że pożar na "Przyjaźni" to dzieło podpalacza, zwłaszcza tego samego podpalacza (lub podpalaczy), którzy mają na sumieniu zdarzenia z ubiegłego roku.

O podpaleniu mówi natomiast rzecznik straży pożarnej w Tarnowskich Górach, mł. bryg. Piotr Pichura. Taka przyczyna została podana w raporcie z akcji gaśniczej. (jt) 


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.