• Jak relacjonują druhowie z OSP Koty, kobieta przejechała rowem ok. 250 m.
    Jak relacjonują druhowie z OSP Koty, kobieta przejechała rowem ok. 250 m. Fot. OSP Koty
14.11.2017

Opel w rowie, zderzenie ciężarówki z autem dostawczym

W poniedziałek, 13 listopada w Kotach kobieta przejechała kilkaset metrów rowem. W Boniowicach kierowca dostawczego mercedesa wymusił pierwszeństwo i zderzył się z ciężarówką.

Do zdarzenia w Kotach doszło około południa na DK 11. Jadąca oplem mieszkanka Wielunia wjechała do rowu i przejechała nim ok. 250 m. Wyszła z samochodu o własnych siłach. Zabrano ją na badania do szpitala. Nie wiadomo, czy zjechała z drogi, bo zasłabła i na chwilę straciła przytomność, czy też zasnęła za kierownicą. Sprawę wyjaśnia policja.

W Boniowicach na ul. Bytomskiej, po godz. 23 jadący dostawczym mercedesem 24-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem ciężarowym. Na szczęście była to tylko kolizja. Nikomu nic się nie stało. Kierowcę mercedesa ukarano mandatem.

(esp)

Zdjęcia: OSP Koty, OSP Świętoszowice


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.