•  Poszkodowane są osoby jadące oplem.
     Poszkodowane są osoby jadące oplem. Zdjęcia: OSP Tąpkowice
09.05.2018

Opel wjechał w autobus

Bus uderzył w bok autobusu. Do szpitala trafiły 12-latka i 36-latka. Do wypadku doszło we wtorek późnym wieczorem na DK 78, na skrzyżowaniu z DW 913 w Celinach.

44-latek z Krzeczowa jechał oplem movano. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że nie zatrzymał się przed znakiem STOP i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi komunikacji miejskiej.

Opel uderzył przodem w lewy bok autobusu. Autobusem linii 17 jechał kierowca i 2 pasażerów, a oplem – kierowca i 3 pasażerów. Poszkodowani zostali ci ostatni. Do szpitali w Czeladzi i Piekarach Śląskich trafiły 12-latka i 36-latka. Obaj kierowcy byli trzeźwi. (esp)

Zdjęcia: OSP Tąpkowice


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.