09.05.2018

Opera w srebrnym mieście

Opera w srebrnym mieście UNESCO to tytuł koncertu, który w sobotę i niedzielę odbędzie się w Tarnogórskim Centrum Kultury w Tarnowskich Górach.

Na scenie TCK wystąpi ciesząca się popularnością Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta, działająca przy Parafii Matki Bożej Uzdrowienie Chorych w Tarnowskich Górach. Muzycy pod dyrekcją Aleksandra Königa zaprezentują wiosenną mieszankę przebojów muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta wykonuje muzykę sakralną, filmową, folkową, operową i rozrywkową; gra razem z chórami i solistami, organizuje koncerty plenerowe, promenadowe i noworoczne. Obecnie pełny skład zespołu to 55 muzyków czyli tylu, ilu liczy sobie skład dętej orkiestry koncertowej.

Orkiestra wystąpi w TCK dwukrotnie, 12 i 13 maja. Koncerty rozpoczynają się o godz. 18. Bilety kosztują 32 i 40 zł.

Dla czytelników Gwarka mamy dwa podwójne zaproszenia na każdy koncert. Rozlosujemy je wśród osób, które na numer 666-388-953 wyślą SMS o treści OPERA. Na SMS czekamy od dzisiaj do czwartku 10 maja, do godz. 11. Z osobami, które wylosują bilet skontaktujemy się.

Koszt wysłania SMS zgodny z taryfą operatora.

(eka)


Artykuł ukazał się w GWARKU 18/2018 z 08.05.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.