•  Auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo.
     Auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Fot. Jacek Tarski
25.11.2019

Oplem w lampę. Kobieta za kierownicą była pijana

Opel omega wjechał w latarnię uliczną na ul. Czarnohuckiej w Tarnowskich Górach. Kobieta, która kierowała autem była pijana. Razem z kilkuletnią pasażerką trafiła do szpitala.

Wypadek zdarzył się dzisiaj (25 listopada) około godz. 13 tuż za wiaduktem nad ul. Czarnohucką. Kierująca oplem jechała prawdopodobnie od strony Sowic w kierunku centrum. Na zakręcie straciła panowanie nad kierownicą, auto zjechało z drogi i uderzyło w latarnię.  

Dziewczynkę i kierującą oplem kobietę odwieziono do szpitala. Wcześniej jednak została przebadana na obecność alkoholu. Urządzenie wykazało, że kobieta miała w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu. 

(JT)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.