•  
      Fot. KPP Tarnowskie Góry
03.05.2019

Oplem w skodę

Wczoraj rano na skrzyżowaniu ul. Opatowickiej z Obwodnicą w Tarnowskich Górach zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 82-letni kierowca opla wjechał na skrzyżowanie i zderzył się ze skodą fabią, którą prowadził 83-letni tarnogórzanin. Jeden z kierowców - 82-letni tarnogórzanin - z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Miejsce wypadku zabezpieczali policjanci oraz strażacy. Przez kilkadziesiąt minut droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. (e)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.