•  
      Fot. Franek Tarski
10.07.2019

Orkiestra zbiera na wyjazd do papieża

Na pomagam.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na wyjazd Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestry Dętej z Tarnowskich Gór do Włoch.

Koszt wyjazdu to 117 tys. zł. Część udało się uzbierać z własnych środków, dołożyli się też sponsorzy. Jednak wciąż brakuje 75 tys. zł. Dlatego ruszyła zbiórka na portalu pomagam.pl pod hasłem „Muzyczna Rajza do Italii”.

„Jako orkiestra parafialna, mamy jedno wielkie marzenie, które łączy w sobie to, gdzie działamy, skąd pochodzimy i do czego dążymy. Chcemy pojechać na pielgrzymkę – tournée do Italii, gdzie nie tylko odwiedzimy miejsca związane z zakonem ojców kamilianów, ale wystąpimy też w Rzymie, Monte Cassino, Bucchianico, Asyżu, San Pietro Infine i innych miastach. Te koncerty będą doskonałym sposobem promowania Tarnowskich Gór. Zwieńczeniem naszej podróży będzie audiencja u Ojca Świętego Franciszka” - czytamy na stronie zbiórki. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.