•  Zawodniczki Ósemki w ataku na bramkę Gąsawy
     Zawodniczki Ósemki w ataku na bramkę Gąsawy Fot. Krzysztof Garczarczyk
11.02.2019

Tarnogórzanki mistrzyniami Polski

Hokeistki Ósemki Tarnowskie Góry zostały złotymi medalistkami Halowych Mistrzostw Polski juniorek. Złoto zapewniły sobie w trzecim i ostatnim turnieju HMP, rozgrywanym 9 lutego w Tarnowskich Górach.

W pierwszym meczu tarnogórskich zawodów Ósemka pokonała UKS Orient II Łozina 5:2 (2:2). Sprawa złotego medalu rozstrzygnęła się jednak dopiero w bezpośrednim meczu podopiecznych trenera Janusza Micała z LKS Gąsawa. Po zaciętej i wyrównanej grze lepsza okazała się Ósemka, wygrywając 2:1 (1:1). W trzech turniejach mistrzostw Polski juniorek w halowej odmianie hokeja na trawie zwycięska Ósemka zgromadziła 15 punktów, a wicemistrzynie z Gąsawy – 13 pkt. Trzecie miejsce zajął UKS Orient II Łozina (6 pkt.), a czwarta lokata przypadła AZS Politechnika Poznań (1 pkt.). (K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.