•  Zawodnicy Ósemki ulegli w pierwszym wiosennym meczu liderowi ze Środy Wielkopolskiej 2:4 .
     Zawodnicy Ósemki ulegli w pierwszym wiosennym meczu liderowi ze Środy Wielkopolskiej 2:4 . Fot. Krzysztof Garczarczyk
14.05.2018

Ósemka nie dała rady

Hokeiści na trawie Ósemki Tarnowskie Góry przegrali swój pierwszy wiosenny mecz w II lidze seniorów. 13 maja tarnogórzanie ulegli u siebie liderowi rozgrywek, MKS Środa Wielkopolska 2:4 (0:1).

W pierwszej połowie przewaga gości nie była jeszcze tak widoczna, jak po zmianie stron. Po godzinie Wielkopolanie prowadzili już 4:0, a grający nerwowo i mało składnie tarnogórzanie nie byli w stanie ich powstrzymać. Gospodarzy trzeba jednak pochwalić za ambicję i grę do końcowego gwizdka, czego efektem były dwie bramki. W 68. minucie Grzegorz Bok, a dwie minuty później Dariusz Masłyka uratowali honor Ósemki.(K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.