•  
      Fot. Archiwum UKS
03.10.2019

​Ósemka za pudłem

Drużyna Uczniowskiego Klubu Hokeja na Trawie Ósemka Tarnowskie Góry wróciła w zeszłym tygodniu z IX Międzynarodowego Turnieju im. Andrzeja Litwiniuka na Ukrainie w mieście Korosteń. Udział w nim wzięło 6 drużyn chłopców rocznik 2008-2009: HK Politechnik Korosteń, HK Barsa Szostka, HK Burewiesznik Czerniowce ( Ukraina), HK Mińsk (Białoruś), UKHT Ósemka Tarnowskie Góry i KKS Kolejarz Gliwice (Polska).

Nasi otarli się o podium. W pierwszych trzech meczach pokonali drużyny z Gliwic, Czerniowiec i Szostki. Niestety, potem było gorzej. Najpierw chłopaków z Ósemki pokonali gospodarze, gromiąc gości 11 : 1. Decydujący o trzecim miejscu mecz z HK Mińsk tarnogórzanie przegrali…


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.