•  Kolizja w Tworogu.
     Kolizja w Tworogu. Zdjęcia: OSP Tworóg
09.01.2019

Osiem kolizji

Wczoraj, 8 stycznia na drogach powiatu tarnogórskiego doszło do 8 kolizji. To nie jest duża liczba biorąc pod uwagę trudne warunki.

Na przykład w Tworogu na ul. Mickiewicza kierowca stracił panowanie nad bmw i uderzył w słup energetyczny. W Ptakowicach na ul. Górnickiej zderzyły się dwa samochody, w Zbrosławicach, niedaleko zjazdu na Laryszów – cztery. Także w Zbrosławicach, na ul. Mickiewicza z drogi wypadł fiat panda. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.