•  Organizatorzy, jury i zwycięzca Kamil Zawiślak.
     Organizatorzy, jury i zwycięzca Kamil Zawiślak. Fot. Archiwum organizatorów
27.10.2018

Ostatnia walka i Wishlake

Wishlake czyli Kamil Zawiślak to zwycięzca VIII edycji festiwalu Muzyka na Plan. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Góry Kultury odbyła się 20 i 21 października w Szkole Muzycznej im. J. I. Paderewskiego w Tarnowskich Górach.

Muzyka na Plan to festiwal filmów niemych z muzyką graną na żywo. Uczestnicy walczyli o nagrodę główną w wysokości 4 tys. zł. Ich występy i zaproponowane aranżacje muzyczne oceniało jury: artystka Joanna Bronisławska, krytyk filmowy Michał Oleszczyk…


Artykuł ukazał się w GWARKU 43/2018 z 30.10.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.