•  Zdjęcie grupowe żegna się ze Strzybnicą.
     Zdjęcie grupowe żegna się ze Strzybnicą. Fot. Bartłomiej Zylla
07.05.2019

Ostatnie grupowe w Strzybnicy

22 kwietnia w poniedziałek wielkanocny odbyło się 14. zdjęcie grupowe. Dla wielu tarnogórzan foto akcja stała się świąteczną tradycją. Ale wydarzenie żegna się ze Strzybnicą - było to ostatnie zdjęcie wykonane w amfiteatrze parku Hutnika.

– Założenie tego projektu było takie, że ożywiamy kulturalnie muszlę koncertową przez imprezy plenerowe, pokazy filmów. Dzisiaj mam wrażenie, że wróciliśmy do punktu wyjścia – stan muszli jest niemal tak samo zły jak na początku akcji. Dlatego tym razem chciałem,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 18/2019 z 07.05.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.