12.06.2018

Osy w domku dla dzieci

11 czerwca strażacy dwukrotnie byli wzywani do usuwania gniazd os – w Zbrosławicach i w Świerklańcu. Takie interwencje w wiosenno-letnich miesiącach to codzienność. Osy i szerszenie wybierają czasem zaskakujące miejsca na gniazda.

W Zbrosławicach był to drewniany domek dla dzieci, usytuowany na posesji przy ul. Wolności. Gniazdo zostało usunięte przez strażaków.

W Świerklańcu na ul. Tarnogórskiej gniazdo znajdowało się przy domu jednorodzinnym. Konieczne było użycie drabiny i w obu przypadkach – specjalnego ubrania ochronnego. (aj) 


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.